fbpx


Specjalista ds. żywienia człowieka, technolog żywności.

mgr Marta Sikora-Dobrowolskamgr Marta Sikora-Dobrowolska
Absolwentka Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie na kierunku: technologia żywności i żywienie człowieka, specjalista ds. żywienia człowieka, technolog żywności.

Od wielu lat jej pasją są tematy związane z żywieniem i dietetyką. Specjalizuje się w poradnictwie żywieniowym zarówno dla dzieci zdrowych, jak z różnymi jednostkami chorobowymi oraz zaburzeniami rozwojowymi.

Bezustannie poszerza swoją wiedzę by podpowiadać rodzicom jak żywić dzieci. Zdobywała doświadczenie pracując z podopiecznymi fundacji pomagającej chorym i niepełnosprawnym dzieciom, a także prowadząc szkolenia dla rodziców z zakresu prawidłowego żywienia dzieci, szczególnie dzieci z autyzmem oraz porażeniem mózgowym.

Dietetyk, który kieruje się przekonaniem, że prawidłowe żywienie jest jednym z ważniejszych czynników wpływających na poprawę zdrowia. Prywatnie jest mamą przedszkolaka, z którym spędza dużo czasu w kuchni gdzie wspólnie przygotowują pyszne posiłki.

Odbyte kursy i szkolenia:

  • Certyfikat uczestnictwa w konferencji „Dieta bezglutenowa w teorii i praktyce” – Polskie Towarzystwo Dietetyki, Polskie Stowarzyszenie Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej.
  • Kurs „Żywienie dzieci w wybranych jednostkach chorobowych” – Europejskie Centrum Kształcenia „Perfectum”.
  • Szkolenie „Zawód Dietetyk” – Akademia „Food Forum”.
  • Certyfikat uczestnictwa w Ogólnopolskiej Konferencji Naukowo-Szkoleniowej „Standardy leczenia dietetycznego 2015 – otyłość” Polskie Towarzystwo Dietetyki.
  • Certyfikat uczestnictwa w Ogólnopolskiej Konferencji Naukowo-Szkoleniowej „Standardy leczenia dietetycznego 2018” Polskie Towarzystwo Dietetyki
  • Szkolenie z zakresu obsługi kalkulatora dietetycznego

Centrum Terapii transparent - Logo poziom

Niepubliczna Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna i Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej

Ostatnie wpisy

    Wszelkie prawa zastrzeżone © 2023 dzieckowterapii.pl