fbpx


PORADNIA PSYCHOLOGICZNA

Poradnia psychologiczna


Centrum Terapii Dziecka i Rodziny - Psycholog

Jeśli czujesz się zagubiony, masz wrażenie, że Twoje życie wymyka Ci się z rąk i tracisz kontrolę nad tym co się dzieje, to znaczy, że jesteś we właściwym miejscu.

Zajmujemy się terapią rodzinną, zaburzeniami relacji, pracą z dzieckiem. Pomożemy Ci zrozumieć, co tak naprawdę czuje Twoje dziecko i jakie emocje nim kierują. Nauczymy Cię jak radzić sobie w trudnych sytuacjach i jak się ze sobą komunikować, żeby każdy zrozumiał co druga osoba chciała mu przekazać.

Zapraszamy rodziców i dzieci z zespołem Aspergera, autyzmem, ADHD, ODD, OCD, trudnościami w uczeniu się i koncentracją uwagi. Pracujemy z dziećmi lękowymi, po traumie jak i z zaburzeniami obsesyjno – kompulsywnymi.

Dla nas nie ma dzieci trudnych i złych, są za to zagubioni rodzice i niezrozumiane dzieci. Pracujemy w nurcie bliskościowym i poznawczo-behawioralnym. Każda terapia ustalana jest indywidualnie, a jej czas zależy od sytuacji w jakiej znajduje się osoba poddana terapii.


  • Jak wygląda terapia dziecka?
  • Co dalej?
Jak wygląda terapia dziecka?

Na pierwsze spotkanie zapraszamy zawsze samych rodziców. To czas, w którym opowiadacie Nam o swoim problemie. Zadajemy Wam pytania dotyczące rozwoju Waszego dziecka, jest to dla nas niezwykle ważne, by ocenić problem z jakim zmaga się dziecko, dlatego proszę Cię, mów prawdę. Jeśli posiadasz jakieś badania, opinie, dokumenty dziecka, proszę weź je ze sobą.

Co dalej?

Kolejne spotkania to albo terapia indywidualna, rodzinna, par, bądź warsztaty grupowe – w zależności czego potrzebujecie.

Wtedy przychodzą tylko te osoby, które są poddane terapii.

Centrum Terapii transparent - Logo poziom

Niepubliczna Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna i Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej

Ostatnie wpisy

    Wszelkie prawa zastrzeżone © 2023 dzieckowterapii.pl